بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
قرص سياليس 12عددي مشكي
قیمت
650,000 ریال
فروشنده
رادیکال
گروه
بهداشتی

قرص سياليس 12عددي مشكي
 
قرص سياليس 12عددي مشكي
 
 
قرص سياليس 12عددي مشكي

قرص سياليس 12عددي مشكي 1732

قيمت: 650,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

سياليس5 کاره قويترين محصول زناشويي جهان تاييد از وزارت بهداشت -1- تاخيري و دير ان-زالي 2- راست کننده{سفت کننده آلت} 3- افزايش ميل جن-.س-ي 4- بهترين مکمل براي افزايش حجم آ.ل.ت تنا.سلي 5- بهترين مکمل براي طول آ.ل.ت تنا.سلي کيفيتي فوق العاده عالي به طوري که با استفاده از يک عدد از اين محصول فوق العاده1 هفته دير ان-زال خواهيد بود و به هر اندازه که دوست داريدمق-اربت داشته باشيد. سياليس معروف ترين و معتبرترين محصول تاخيري و ديران-زالي در جهان است به شکلي که بين توليد کنندگان و مصرف کنندگان مشخص شده است که نسبت به نمونه هاي اورجينال ديگر 12 تا 15 برابر کارايي و کيفيت دارد. اين محصول نمونه اي همچون خود ندارد به صورتي که يک عدد از اين محصول را ميتوان به 4 قسمت تقسيم کرد و هر بار از يک قسمت کوچک آن استفاده نمود. فقط کافيست 1 عدد از اين محصول استفاده شود

سياليس با ريلاکس کردن عضلات آ.ل.ت تنا.سلي مردانه باعث نفوذ مقدار بيشتري خون به آن شده و در نتيجه ميزان نعـ.وذ را افزايش ميدهد .اين دارو اغلب براي درمان اختلال نعـ.وذ در مردان ( ايمپوتنس ) مورد استفاده قرار مي گيرد اما موارد مصرف ديگري نيز دارد ، که با نظر پزشک تعيين مي شود. (لازم به ذکر است قرص سياليس سرعت گردش خون را در بدن افزايش ميدهد)

نحوه مصرف :
معمولا تادالافيل را بصورت يک قرص در زمان مورد نياز مصرف ميکنند ، اين زمان ميتواند از 30 دقيقه تا 40 دقيقه قبل از تصميم به مقا.ربت و نزديکي مصرف شود. (توصيه ميشود جهت جذب بهتر اثرات دارو ، يک ليوان آب خنک بنوشيد.) . پس از تحر.يک ، آ.ل.ت به نعـ.وظ کامل ميرسد و به مدت 24 الي 48 ساعت پس از کوچکترين تحر.يک آ.ل.ت به نعـ.وظ فوق العاده سفتي دست خواهد يافت که شما و شريک جنسيتان را متعجب خواهد کرد.

توجه:جهت حفظ حريم خصوصي مشتريان محترم تمامي محصولات در بسته بندي مخصوص قرار گرفته و غير قابل رويت براي ديگران است.

مشخصات:

تاخيري و دير ان-زالي
تاخيري و دير ان-زالي
افزايش ميل جن-س-ي
بهترين مکمل براي افزايش حجم و طول آلت تناسلي
اورجينال در بسته بندي

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش قرص سياليس 12عددي مشكي ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش قرص سياليس 12عددي مشكي

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.95.131.208) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1390-1398 atran-20