بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کپسول بزرگ کننده مکس من اورجينال
قیمت
1,300,000 ریال
فروشنده
رادیکال
گروه
بهداشتی

کپسول بزرگ کننده مکس من اورجينال
 
کپسول بزرگ کننده مکس من اورجينال
 
 
کپسول بزرگ کننده مکس من اورجينال

کپسول بزرگ کننده مکس من اورجينال 1655

قيمت: 1,300,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

قرص گياهي افزايش سايز مکس من 2 MaxManII: يک مکمل گياهي کاملاً طبيعي ميباشد که جهت افزايش خون پذيري کلي آ.ل.ت تناسلي مردانه در کنار افزايش ضريب سلامتي ج.ن.س-ي ، قدرت و سختي نعوض، افزايش زمان نزديکي و جلوگيري از انز-ال زود هنگام و ... مورد استفاده قرار ميگيرد. در اين مکمل از گياهان متنوعي از فرهنگ ها و تمدن هاي شهير سراسر جهان براي افزودن به حجم بافت هاي تهييج پذير ، اسفنجي و خون پذير آ.ل.ت تناسلي (Erectile Tissues) به نام کورپورا کاورنوسا (Corpora Cavernosa) بهره گرفته شده است. افزودن به درازا ، ضخامت و سختي آ.ل.ت تنا.سلي در حالت نعوض به صورت دائمي و مادم العمر ، افزودن به حالت شق پذيري هر چه بيشتر آ.ل.ت تناسلي در هنگام تحريک ج.ن.س-ي (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختي سخره ياد ميشود. مکس من 2 با افزايش گردش خون در بافت اسفنجي به راحتي مشکل نعوض را حل کرده و باعث پر شدن حوضچه هاي اسفنجي آ.ل.ت ميشود. مکس من 2 محصولي است 100% گياهي که هيچگونه عارضه و اثرات جانبي منفي ندارد.

نحوه مصرف کپسول گياهي مکس من 2 : روش مصرف نسبت به فيزيولوژي بدن فرد ، انتظارات او از خودش و تمايلات شخصي وي تغيير مي يابد. در حالت کلي مصرف دو عدد کپسول در روز ترجبحاً همراه با غذا (يک يا دو کپسول هنگام صبحانه و يک يا دو عدد ديگر هنگام شام) شرايط معمول استفاده از اين مکمل است. شايان ذکر است که مصرف بيش از چهار کپسول در روز به غير از موارد خاص و به دستور پزشک متخصص توصيه نميگردد. لطفا در حين مصرف کپسول را بدون جويدن و شکستن فرو ببريد. (کپسول را با يک ليوان آب ميل کنيد و آن را بصورت سالم ببلعيد.) نحوه نگهداري : لطفا اين قرص را دور از دسترس کودکان ، به دور از نور خورشيد و رطوبت نگهداري نماييد.

مشخصات:

maxman2 يا فرم جديد مکس من-مکس من تقويت شده
maxman2 يا فرم جديد مکس من-مکس من تقويت شده
تقويت بافت اسفنجي آ.ل.ت و سفت تر کردن نعوظ
دست يابي به نعوظ سخت هر زمان شما بخواهيد و اراده کنيد
تاخير در انز-ال زودرس و افزايش مدت زمان نزديکي
افزايش ميزان و شدت جريان خون در مناطق ج.ن.س-ي
تشديد شدت ارگا--سم (رسيدن به اوج لذت ج.ن.س-ي) - ارگاسم طولاني تر
طول کشيدن (تاخير در انز--ال) به ميزاني که شما ميخواهيد بدون دارو

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کپسول بزرگ کننده مکس من اورجينال ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کپسول بزرگ کننده مکس من اورجينال

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.95.131.208) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1390-1398 atran-20