بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کرم لارگو محصول کمپاني آلماني Inverma
قیمت
710,000 ریال
فروشنده
رادیکال
گروه
بهداشتی

کرم لارگو محصول کمپاني آلماني Inverma
 
کرم لارگو محصول کمپاني آلماني Inverma
 
 
کرم لارگو محصول کمپاني آلماني Inverma

کرم لارگو محصول کمپاني آلماني Inverma 1617

قيمت: 710,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

کرم لارگو محصول کمپاني آلماني Inverma بوده و بيش از 40 سال است که به عنوان يکي از برترين ، محبوب ترين و قدرتمند ترين محصولات در جهت رفع مشکلات مقاريتي آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد. کرم لارگو داراي موادي است که پس از جذب توسط پوست، گردش خون را در ناحيه مورد استعمال به شدت افزايش مي دهد. همانطور که مي دانيد عمده حجم آ لت تناسلي مردانه توسط بافت اسفنجي شکل و خون پذير اشغال شده است. عملکرد کرم لارگو به نحوي است که با افزايش جريان خون در اين بافتها سبب تکثير سلولي و توسعه بافت مذکور شده و در نهايت نتايجي را همچون افزايش سايز آ لت تناسلي و ... را به همراه خواهد داشت 1. افزودن به درازا ، ضخامت و سختي آ لت تناسلي در حالت نعوظ به صورت دائمي و مادم العمر 2. افزودن به حالت راست شدن هر چه بيشتر آ لت تناسلي در هنگام تحريک (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختي سخره ياد ميشود 3. تسلط بر قدرت و کيفيت نزديکي و جلب رضايت شريک شما. محصول مذکور به شدت در کشور هاي اروپايي پر طرفدار مي باشد

رسيدن به اوج لذت (ا.و.ر.گ.ا.س.م) شديد تر ، فشرده تر و قوي تر (ا.و.ر.گ.ا.س.م : به معني حالت رسيدن به اوج لذت که نهايتاً به انزال منجر ميشود) 5. افزايش سايز آ لت تناسلي به شکل دائمي ، بي خطر ، بدون زحمت و هرگونه مشکل و بدون درد (اصلي ترين اثر پماد) 6. درمان اضطراب و تشويش پيش از نزديکي (Stress & Anxiety) به علت پيدا کردن اعتماد به نفس از داشتن آ لتي خوش سايز 7. خون رساني بهتر به آ لت تناسلي شما 8. افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي 9. افزايش ميزان و شدت جريان خون رساني در مناطق تناسلي (اندامهاى تناسلى) و پر خون گرديدن کامل حوضچه هاي اسفنجي در هنگام نع-وظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقي (Vasodilators) که بر روي بافت هاي پيراموني آ لت تاثير ميگذارند .

حجم هر تيوب از کرم لارگو معادل 40 ميلي ليتر ميباشد. در صورت استفاده صحيح ، هر تيوب از کرم لارگو را ميتوان به مدت 6 هفته استفاده نمود . روش مصرف کرم لارگو : ابتدا آ لت تناسلي خود را با آب گرم و صابون به خوبي شسته و آن را به صورت کامل خشک کنيد. سپس آ لت خود را با مقداري کرم چرب کرده و آن را به آرامي مالش دهيد تا محتويات کرم به صورت کامل جذب گردد. فعاليت فوق را 2 بار در روز انجام داده و جهت دريافت نتيجه مطلوب مصرف کرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهيد .

مشخصات:

درمان ضعف و افزايش فوري قطر و طول در اندام تناسـ.لي
درمان ضعف و افزايش فوري قطر و طول در اندام تناسـ.لي
افزودن به درازا، ضخامت وسختي آ.لت تناسـ.لي در حالت نعوظ به صورت دائمي
افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي,قابل استفاده در همه جا
درمان اضطراب و تشويش پيش از نزديکي (Stress & Anxiety)
کرم لارگو داراي شماره سريال و هولوگرام مخصوص شرکت سازنده مي باشد.
ارسال رايگان و فوري

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کرم لارگو محصول کمپاني آلماني Inverma ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کرم لارگو محصول کمپاني آلماني Inverma

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.95.131.208) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1390-1398 atran-20